Kursy gimnazjalne - zajęcia od 24 marca 2018

Kursy gimnazjalne od 24 marca 2018 Weź udział w ostatniej w tym roku szkolnym edycji kursów gimnazjalnych.

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy właśnie zapisy na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasistów w roku szkolnym 2019/2020. Zapisując się teraz - płacisz tylko 690 zł za jeden blok.

Klasa w trakcie zajęć maturalnych.

Informujemy, że trwają już zapisy na zajęcia rozpoczynające się w 2018 roku:

Młodzież maturalna ucząca się do egzaminu.
Zapisy na kursy maturalne i gimnazjalne

Dołącz do grup uruchamianych od 19 listopada - uzupełnisz wiedzę, nauczysz się rozwiązywać zadania egzaminacyjne.

Dowiedz się więcej o naszych:
- kursach gimnazjalnych
- kursach maturalnych