Zajęcia online

Od 28.03.2020 roku wszystkie zajęcia przygotowujące do egzaminów ósmoklasistów prowadzić będziemy on-line.
Informacje dotyczący poszczególnych zajęć wysłane zostały na adresy email słuchaczy.
W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt: 729-045-135 lub 570-880-630

Rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w zajęciach przygotowujacych do egzamninów, zaplanowanowanych na rok szkolny 2020/2021.

Szczegóły dotyczące zajęć:
- kursy ósmoklasistów

Kursy online - przygotowanie do egzaminu ósmoklasistów i matury

Od 25 kwietnia 2020 roku uruchamiamy zajęcia przygotowujące do egzaminów w formie online.
Zajęcia odbywać się będą z wykorzystaniem platform komunikacyjnych, prowadzić je będą nauczyciele mający doświadczenie w zdalnym nauczaniu.

Instrukcja użytkowania platformy zoom

1. Wchodzimy na stronę https://zoom.us/
2. zakładamy konto (sign up)
3. Pobieramy program zoom na komputer albo łączymy się z lekcją bezpośrednio ze strony internetowej
4. O umówionej godzinie klikamy na 'join a meeting' i wpisujemy ID meetingu.

ID uzyskają Państwo od pracowników naszego biura - tel. 729045135 lub 570880630.