Biuro w weekend czerwcowy

Biuro w weekend czerwcowy Informujemy, że w okresie 15-18.08 nasze biuro będzie nieczynne. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertę zamieszczoną na stronie. Za utrudnienia przepraszamy.

Młodzież maturalna ucząca się do egzaminu.
Zapisy na kursy maturalne i gimnazjalne

Dołącz do grup uruchamianych od 19 listopada - uzupełnisz wiedzę, nauczysz się rozwiązywać zadania egzaminacyjne.

Dowiedz się więcej o naszych:
- kursach gimnazjalnych
- kursach maturalnych

Szkoła na kursy maturalne i gimnazjalne.
Plan zajęć - kursy maturalne

W październiku 2017 uruchamiamy I edycję kursów przygotowawczych do matury.
Są jeszcze ostatnie wolne miejsca - to ostatnia szansa, aby dopisać się do uruchomionych grup.
Sprawdź szczegółowy plan zajęć >>

Maturzyści przygotowujący się do egzaminu.
Rozpoczęcie zajęć przygotowujących do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego

Informujemy, że w dniu 7 października rozpoczynamy zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego.
Zapisz się i dołącz do uruchamianych grup
Zapraszamy!

Szkoła na kursy maturalne i gimnazjalne z informacją o dniu otwartym.
Dzień otwarty Polskiego Centrum Edukacji

23 września w godz. 10.00-13.00 zapraszamy maturzystów i gimnazjalistów wraz z rodzicami.

W programie:
- spotkania z kadrą wykładowców
- konsultacje
- prelekcje dotyczące trudności z jakimi borykają się uczniowie na egzaminach.

Lokalizacja:
Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych,
Warszawa, ul. Ogrodowa 16.