Rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2019/2020 Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy właśnie zapisy na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasistów w roku szkolnym 2019/2020. Zapisując się teraz - płacisz tylko 690 zł za jeden blok.

Wykres - wyniki egzaminu gimnazjalnego.
Wyniki egzaminów gimnazjalnych

Gratulujemy wszystkim naszym kursantom wyników uzyskanych na egzaminie gimnazjalnym w ubiegłym roku szkolnym.
Średnie wyniki z egzaminu uczniów uczestniczących w naszych kursach gimnazjalnych:
matematyka 75%
przyroda 69%
język polski 87%
historia WOS 81%

Kalendarz roku szkolnego.
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

Kuratorium Oświaty opublikowało kalendarz na przyszły rok szkolny.

Szczegóły na stronie:

Uczestniczka kursów maturalnych.
Zapisy na kursy w roku 2017/2018

Informujemy, że trwają już zapisy na kursy gimnazjalne i maturalne, które uruchamiać będziemy na jesieni 2017 roku.
Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych zajęć i dołącz do nas.

Informacja o najkorzystniejszych ofertach – poprowadzenie zajęć edukacyjnych

W odpowiedzi na złożone przez potencjalnych wykonawców oferty poprowadzenia zajęć edukacyjnych w projekcie "Kluczowy pakiet startowy" informujemy, że najkorzystniejszą ofertę złożyły wskazane poniżej podmioty:

– Infnetia Tomasz Kiełb w odniesieniu do części I (poprowadzenie zajęć pozalekcyjnych)
– Ideartis Cezary Kacprzak w odniesieniu do części II (poprowadzenie zajęć robotycznych)
- Ideartis Cezary Kacprzak w odniesieniu do części III (poprowadzenie warsztatów eksperymentalnych)
- Infnetia Tomasz Kiełb w odniesieniu do części IV (poprowadzenie warsztatów interpersonalnych)
– Centrum Edukacyjne Żelazna Magdalena Karpik-Adamska w odniesieniu do części V (poprowadzenie warsztatów podnoszących kompetencje cyfrowe nauczycieli)
- Infnetia Tomasz Kiełb w odniesieniu do części VI (opieka pedagogiczna w trakcie warsztatów)

Dziękujemy oferentom za złożone oferty!