Zapisy na kursy - rok szkolny 2019/2020 Zapraszamy wszystkich uczniów na zajęcia przygotowujące do egzaminów.

Uśmiechnięci uczniowie gimnazjum.
Promocja letnia - kursy dla gimnazjalistów i maturzystów

Zapisz się już teraz na zajęcia maturalne lub gimnazjalne i zyskaj 50 zł za każdy wybrany przedmiot.
Wybierz dogodny termin zajęć - liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!

Wykres - wyniki egzaminu gimnazjalnego.
Wyniki egzaminów gimnazjalnych

Gratulujemy wszystkim naszym kursantom wyników uzyskanych na egzaminie gimnazjalnym w ubiegłym roku szkolnym.
Średnie wyniki z egzaminu uczniów uczestniczących w naszych kursach gimnazjalnych:
matematyka 75%
przyroda 69%
język polski 87%
historia WOS 81%

Kalendarz roku szkolnego.
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

Kuratorium Oświaty opublikowało kalendarz na przyszły rok szkolny.

Szczegóły na stronie:

Uczestniczka kursów maturalnych.
Zapisy na kursy w roku 2017/2018

Informujemy, że trwają już zapisy na kursy gimnazjalne i maturalne, które uruchamiać będziemy na jesieni 2017 roku.
Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych zajęć i dołącz do nas.