Biuro zapisów

Informujemy, że z powodu remontu nasze biuro będzie nieczynne w dniach 21-23.10. Za utrudnienia przepraszamy.

Szkoła na kursy maturalne i gimnazjalne z informacją o dniu otwartym.
Dzień otwarty Polskiego Centrum Edukacji

23 września w godz. 10.00-13.00 zapraszamy maturzystów i gimnazjalistów wraz z rodzicami.

W programie:
- spotkania z kadrą wykładowców
- konsultacje
- prelekcje dotyczące trudności z jakimi borykają się uczniowie na egzaminach.

Lokalizacja:
Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych,
Warszawa, ul. Ogrodowa 16.

Uśmiechnięci uczniowie gimnazjum.
Promocja letnia - kursy dla gimnazjalistów i maturzystów

Zapisz się już teraz na zajęcia maturalne lub gimnazjalne i zyskaj 50 zł za każdy wybrany przedmiot.
Wybierz dogodny termin zajęć - liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!

Wykres - wyniki egzaminu gimnazjalnego.
Wyniki egzaminów gimnazjalnych

Gratulujemy wszystkim naszym kursantom wyników uzyskanych na egzaminie gimnazjalnym w ubiegłym roku szkolnym.
Średnie wyniki z egzaminu uczniów uczestniczących w naszych kursach gimnazjalnych:
matematyka 75%
przyroda 69%
język polski 87%
historia WOS 81%

Kalendarz roku szkolnego.
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

Kuratorium Oświaty opublikowało kalendarz na przyszły rok szkolny.

Szczegóły na stronie: