Zapisy na kursy - rok szkolny 2019/2020 Zapraszamy wszystkich uczniów na zajęcia przygotowujące do egzaminów.

Informacja o najkorzystniejszych ofertach – poprowadzenie zajęć edukacyjnych

W odpowiedzi na złożone przez potencjalnych wykonawców oferty poprowadzenia zajęć edukacyjnych w projekcie "Kluczowy pakiet startowy" informujemy, że najkorzystniejszą ofertę złożyły wskazane poniżej podmioty:

– Infnetia Tomasz Kiełb w odniesieniu do części I (poprowadzenie zajęć pozalekcyjnych)
– Ideartis Cezary Kacprzak w odniesieniu do części II (poprowadzenie zajęć robotycznych)
- Ideartis Cezary Kacprzak w odniesieniu do części III (poprowadzenie warsztatów eksperymentalnych)
- Infnetia Tomasz Kiełb w odniesieniu do części IV (poprowadzenie warsztatów interpersonalnych)
– Centrum Edukacyjne Żelazna Magdalena Karpik-Adamska w odniesieniu do części V (poprowadzenie warsztatów podnoszących kompetencje cyfrowe nauczycieli)
- Infnetia Tomasz Kiełb w odniesieniu do części VI (opieka pedagogiczna w trakcie warsztatów)

Dziękujemy oferentom za złożone oferty!

Informacja o najkorzystniejszej ofercie – catering

W odpowiedzi na złożone przez potencjalnych wykonawców oferty na zapewnienie cateringu w projekcie "Kluczowy pakiet startowy" informujemy, że najkorzystniejszą ofertę złożyła Luka Artystyczna Sp. z o. o.

Dziękujemy oferentom za złożone oferty!

Informacja o najkorzystniejszych ofertach - dostarczenie pomocy dydaktycznych

W odpowiedzi na złożone przez potencjalnych wykonawców oferty dostaw pomocy dydaktycznych w projekcie "Kluczowy pakiet startowy" informujemy, że najkorzystniejszą ofertę złożyły wskazane poniżej podmioty:

– Fundacja Verita w odniesieniu do części I (tablice multimedialne z oprogramowaniem)
– COPYPLANET Sp. z o. o. w odniesieniu do części II (zestawy robotyczne z planszami)
- COPYPLANET Sp. z o. o. w odniesieniu do części III (pozostałe pomoce dydaktyczne)

Dziękujemy oferentom za złożone oferty!

Zapytanie ofertowe - dostarczenie pomocy dydaktycznych

W związku z realizacją projektu Kluczowy pakiet startowy współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, realizowanego przez Polskie Centrum Edukacji Tomasz Marciniak spółkę jawną z siedzibą w Warszawie (kod 02-722), przy al. Komisji Edukacji Narodowej 103, lok.65 oraz gminę Kozienice z siedzibą w Kozienicach przy ul. Parkowej 5, Polskie Centrum Edukacji zaprasza do złożenia ofert na dostarczenie pomocy dydaktycznych.