Rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2019/2020 Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy właśnie zapisy na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasistów w roku szkolnym 2019/2020. Zapisując się teraz - płacisz tylko 690 zł za jeden blok.

Maturzystka przed zajęciami - kursy do matury.
Plan zajęć - kursy maturalne

Soboty - od 1 października
matematyka (p.rozszerzony) - godz. 9.00
biologia (p.rozszerzony) - godz. 12.20

Wtorki - od 4 października
język polski (p.podstawowy) - godz. 16.15

Uwaga!
Zacznij naukę już teraz - istnieje jeszcze możliwość dopisania się do powyższych grup.

Szkoła na kursy maturalne i gimnazjalne z informacją o dniu otwartym Polskiego Centrum Edukacji.
Dzień otwarty Polskiego Centrum Edukacji

24 września w godz. 10.00-13.00 zapraszamy maturzystów i gimnazjalistów na Dzień Otwarty.
W programie spotkania z kadrą wykładowców oraz prelekcje dotyczące trudności na egzaminach. Lokalizacja: Państwowe Studium Stenotypii i Języków Obcych, ul.Ogrodowa 16.

Maturzystka przed egzaminem maturalnym.
Zmiany w maturze 2017

Od maja 2017 roku MEN planuje wprowadzić próg zdawalności dla przedmiotów na poziomie rozszerzonym.
Do tej pory wynik z egzaminu na poz. rozszerzonym nie wpływał na zdawalność całego egzaminu.
Gdyby w ubiegłym roku dla poziomu rozszerzonego obowiązywał próg na poziomie 30%, to maturę zdałoby tylko 60% uczniów (a nie 79,5% - jak podało CKE).

Młodzież czekająca na zajęcia maturalne.
Kursy gimnazjalne - rabat przy zapisie do końca wakacji

Osoby, które zapiszą się na nasze zajęcia do 30 sierpnia, otrzymują rabat w wysokości 40 zł. Obecnie istnieje jeszcze możliwość wyboru dogodnej lokalizacji oraz terminu zajęć. Zapraszamy.