Biuro zapisów

Informujemy, że z powodu remontu nasze biuro będzie nieczynne w dniach 21-23.10. Za utrudnienia przepraszamy.

Zegar wskazujący godziny pracy biura, gdzie dokonywane są zapisy na kursy maturalne i gimnazjalne.
Godziny pracy biura

Informujemy, że w najbliższych dniach nasze biuro będzie otwarte zgodnie z harmonogramem:
21 grudnia 2016 - godz. 8.00-16.00
22 - 30 grudnia 2016 - godz. 9.00-17.00.Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w sprawie nowej oferty zajęć przygotowujących do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Młodzież maturalna i gimnazjalna przed egzaminami.
Nowe grupy - kursy gimnazjalne i maturalne

W listopadzie br. uruchamiamy kolejne grupy w ramach kursów przygotowawczych do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcą powtórzyć i usystematyzować materiał niezbędny do egzaminu. Zapoznaj się z ofertą - wybierz odpowiednią zakładkę górnego menu.

Maturzystka przed zajęciami - kursy do matury.
Plan zajęć - kursy maturalne

Soboty - od 1 października
matematyka (p.rozszerzony) - godz. 9.00
biologia (p.rozszerzony) - godz. 12.20

Wtorki - od 4 października
język polski (p.podstawowy) - godz. 16.15

Uwaga!
Zacznij naukę już teraz - istnieje jeszcze możliwość dopisania się do powyższych grup.

Szkoła na kursy maturalne i gimnazjalne z informacją o dniu otwartym Polskiego Centrum Edukacji.
Dzień otwarty Polskiego Centrum Edukacji

24 września w godz. 10.00-13.00 zapraszamy maturzystów i gimnazjalistów na Dzień Otwarty.
W programie spotkania z kadrą wykładowców oraz prelekcje dotyczące trudności na egzaminach. Lokalizacja: Państwowe Studium Stenotypii i Języków Obcych, ul.Ogrodowa 16.