Zapisy na kursy - rok szkolny 2019/2020 Zapraszamy wszystkich uczniów na zajęcia przygotowujące do egzaminów.

Młodzież czekająca na zajęcia maturalne.
Kursy gimnazjalne - rabat przy zapisie do końca wakacji

Osoby, które zapiszą się na nasze zajęcia do 30 sierpnia, otrzymują rabat w wysokości 40 zł. Obecnie istnieje jeszcze możliwość wyboru dogodnej lokalizacji oraz terminu zajęć. Zapraszamy.

Maturzystka po zdaniu egzaminu.
Atrakcyjne promocje na kursy maturalne!

Wystarczy zapisać się teraz na dowolny przedmiot i opłacić zaliczkę do 30.08. Przy wyborze więcej niż jednego przedmiotu, oferujemy dodatkowe rabaty. Sprawdź naszą ofertę.

gimnazjalistka przed egzaminem
Zapisy na kursy - rok szkolny 2016/2017

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy zapisy na zajęcia w ramach kursów maturalnych, gimnazjalnych i przygotowujących do egzaminu szóstoklasistów. Oferujemy atrakcyjne ceny dla osób, które zapiszą się do 30 czerwca. Zapraszamy!