Rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2019/2020 Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy właśnie zapisy na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasistów w roku szkolnym 2019/2020. Zapisując się teraz - płacisz tylko 690 zł za jeden blok.

Maturzystka po zdaniu egzaminu.
Atrakcyjne promocje na kursy maturalne!

Wystarczy zapisać się teraz na dowolny przedmiot i opłacić zaliczkę do 30.08. Przy wyborze więcej niż jednego przedmiotu, oferujemy dodatkowe rabaty. Sprawdź naszą ofertę.

gimnazjalistka przed egzaminem
Zapisy na kursy - rok szkolny 2016/2017

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy zapisy na zajęcia w ramach kursów maturalnych, gimnazjalnych i przygotowujących do egzaminu szóstoklasistów. Oferujemy atrakcyjne ceny dla osób, które zapiszą się do 30 czerwca. Zapraszamy!