Kursy dla ósmoklasitów - opis
Przy zapisie na drugi przedmiot
Rabat 50 PLN

Opis zajęć

Kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasity organizowane są w dwóch blokach tematycznych:

• matematyka i język polski

Udział uczniów w obu blokach zapewnia kompleksowe przygotowanie do egzaminu.

Program zajęć dla ósmoklasistów opracowany został przez naszych metodyków i zawiera aktualne wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Każde zajęcia w ramach kursu przygotowawczego do egzaminu ósmoklasisty rozpoczynają się od wstępu teoretycznego, w trakcie którego nauczyciel w uporządkowany sposób przedstawia zagadnienia niezbędne do rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Następnie wykładowca wraz z grupą rozwiązuje pakiet zadań mających na celu utrwalenie materiału.

W momencie gdy uczniowie osiągają właściwy poziom umiejętności, przystępują do samodzielnego rozwiązywania zadań. Wszelkie powstałe w trakcie zajęć niejasności wyjaśniane są przez wykładowcę na konsultacjach indywidualnych, odbywających się po zakończeniu każdych zajęć.

Polskie Centrum Edukacji posiada status placówki oświatowej, podlegamy zatem opiece merytorycznej  Kuratorium Oświaty.