EEG Biofeedback

EEG Biofeedback Zapraszamy na cykl konsultacji podnoszących wyniki egzaminu - Biofeedback.
Sprawdź szczegóły >>

Szkoła na kursy maturalne i gimnazjalne z informacją o dniu otwartym Polskiego Centrum Edukacji.
Dzień otwarty Polskiego Centrum Edukacji

24 września w godz. 10.00-13.00 zapraszamy maturzystów i gimnazjalistów na Dzień Otwarty.
W programie spotkania z kadrą wykładowców oraz prelekcje dotyczące trudności na egzaminach. Lokalizacja: Państwowe Studium Stenotypii i Języków Obcych, ul.Ogrodowa 16.

Maturzystka przed egzaminem maturalnym.
Zmiany w maturze 2017

Od maja 2017 roku MEN planuje wprowadzić próg zdawalności dla przedmiotów na poziomie rozszerzonym.
Do tej pory wynik z egzaminu na poz. rozszerzonym nie wpływał na zdawalność całego egzaminu.
Gdyby w ubiegłym roku dla poziomu rozszerzonego obowiązywał próg na poziomie 30%, to maturę zdałoby tylko 60% uczniów (a nie 79,5% - jak podało CKE).

Młodzież czekająca na zajęcia maturalne.
Kursy gimnazjalne - rabat przy zapisie do końca wakacji

Osoby, które zapiszą się na nasze zajęcia do 30 sierpnia, otrzymują rabat w wysokości 40 zł. Obecnie istnieje jeszcze możliwość wyboru dogodnej lokalizacji oraz terminu zajęć. Zapraszamy.

Maturzystka po zdaniu egzaminu.
Atrakcyjne promocje na kursy maturalne!

Wystarczy zapisać się teraz na dowolny przedmiot i opłacić zaliczkę do 30.08. Przy wyborze więcej niż jednego przedmiotu, oferujemy dodatkowe rabaty. Sprawdź naszą ofertę.