OPINIE KURSANTÓW

Michał (Misiek) 2024-05-16
Bardzo profesjonalne kursy. Super Ekipa prowadzącą. Miejsce do Polecenia.
Małgorzata Macierzyńska 2024-05-15
Zajęcia Biofeedback stanowią doskonałą formę treningu dla mózgu. Wybraliśmy zajęcia w celu weryfikacji możliwości koncentracji dziecka oraz wsparcia w podniesieniu zdolności koncentracji. Z usług PCE korzystaliśmy już wcześniej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pomagajmy i wspierajmy nasze dzieci
Anita Rajska 2024-04-23
Zajęcia Tomatis bardzo dobrze wpływają na moje oceny i lepiej umiem się skupić na danym zajęciu. Serdecznie polecam i pozdrawiam.
Nicole Kuszewska 2024-04-19
Pani Anna P. od matematyki bardzo dużo mnie nauczyła i czuję się przygotowana do matury rozszerzonej. Polecam.
Mirosław Brodzik 2024-04-18
Kursy przydatne, wykładowcy kontaktowi, Syn brał udziału ale w kursie osmokladisty i teraz przed maturą. Jest zadowolony.
Barbara Piepiórka 2023-09-22
Bardzo profesjonalnie przeprowadzony kurs języka angielskiego, polskiego i matematyki. Dzięki zdobytej wiedzy, która była przekazana w sposób jasny i czytelny, dziecko z chęcią uczestniczyło w lekcjach. Prowadzący komunikatywni, serdeczni. Właściwie dobrane zajęcia teoretyczne i praktyczne. Bardzo wysoki wynik osiągnięty na maturze jest efektem dobrze wykonanej pracy. #pce
Paulina Protasiewicz 2023-09-11
Kursy bardzo dobrze zorganizowane. Córka zrobiła duży postęp w przygotowaniu szczególnie do egzaminu z j. angielskiego. Zadowolona z zajęć. Kursy dały pozytywny efekt w postaci bardzo dobrze zdanych egzaminów ze wszystkich przedmiotów! Polecam!
Iwona Sankowska 2023-08-11
Syn uczestniczył w tym roku w kursie dla ósmoklasisty j.polski/matematyka. Jest bardzo zadowolony. Dobrze przygotowane materiały + świetni nauczyciele + praca własna = bardzo dobry wynik egzaminów. Zwłaszcza jeśli porównamy egzaminy próbne;-) Kurs pozwolił przede wszystkim usystematyzować wiedzę i był świetną powtórką/uzupełnieniem tego, co było w szkole. Wybrał sobotnie zajęcia on-line ze względu na dojazdy i ta forma bardzo mu odpowiadała. Polecam przyszłym ósmoklasistom!
katarzyna zuziak 2023-08-11
Polecam kurs dla ósmoklasistow (wersja online 60 h zajęć z języka polskiego i matematyki) prowadzony był przez bardzo dobra kadrę. Wykładowca z języka polskiego oprócz powtórki materiału przekazał uczniom wiele istotnych wskazówek związanych z egzaminem. Materiał został powtórzony z każdego działu (zwłaszcza z matematyki). Zajęcia rozłożone odpowiednio w czasie, co pozwoliło na systematyczna naukę. Efekt 96%matematyka, 89% język polski. Bardzo dziękuję i polecam niezdecydowanym.
Mariusz Grabowski 2023-06-22
Córka chodzi na zajęcia z przedmiotów maturalnych. Bardzo jest zadowolona z zajęć, miała możliwość wyboru terminów tak aby nie kolidowało to z jej zajęciami w szkole. Kursy prowadzone na wysokim poziomie, systematyzują zdobytą już wiedzę pod kątem egzaminów. Nauczyciele uczą, a także przekazują wskazówki jak rozwiązywać arkusze egzaminacyjne. Zdecydowanie polecam Mariusz
Patrycja Pioska 2023-06-12
Moja siostra też bardzo zadowolona. Początkowo miała problem ze wstawaniem rano, ale w końcu zbudowała w sobie nawyk. Wcześniej miała korepetycje studentów..porażka to była. Olga mega lubiła zajęcia, lubiła miejsce w, którym się odbywają zajęcia- Hoffmanowej. Zajęcia i nauczyciele zawsze przygotowani do zajęć, przygotowane materiały zgodnie z materiałami CKE. Sekretariat zawsze w kontakcie. Chodziła na zajęcia w ciągu roku i w ferie. Oprócz zajęć poznała fajnych ludzi, z celami, ambicjami.. fajne dzieciaki, które chcą coś osiągnąć. Nauczyciele kompetentni, sprawdzeni, przyjaźni. Nic do zarzucenia nie mam- jesteśmy zadowoleni i nie jest to zadawalanie się na siłę. Uczciwa firma, z usługi się wywiązali.
Radek 2023-06-11
Bardzo dobry kurs merytorycznie (matematyka do egzaminu 8 klasisty w niedziele o 11.40). Córka zrobiła bardzo duże postępy. Do tego dobra atmosfera na zajęciach i dobra organizacja .
opinia kursanta
opinia kursanta
opinia kursanta
opinia kursanta
opinia kursanta
opinia kursanta
opinia kursanta
opinia kursanta
opinia kursanta
+48 503 101 701 kursy@pl.edu.pl