Oferta promocyjna - kursy dla ósmoklasistów

Zapisz się do 30 czerwca 2024, a skorzystasz z atrakcyjnych rabatów. Ilość miejsc ograniczona.

Sprawdź

Kursy maturalne - zapisy

Zarezerwuj już teraz miejsce na kursach maturalnych uruchamianych od września 2024. Skorzystaj z promocji.

Sprawdź

Dla maturzystów

kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z przedmiotów: Prowadzone online
lub stacjonarnie
w Warszawie.

Dla ósmoklasistów

kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z bloków przedmiotowych Prowadzone online
lub stacjonarnie
(8 lokalizacji).

Dla siódmoklasistów

kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z bloków przedmiotowych Prowadzone stacjanarnie

Poradnia Psychologiczno–
Pedagogiczna

diagnostyka psychologiczna oraz specjalistyczne zajęcia wspomagające Prowadzone stacjonanie

zobacz wszystkie

Rok szkolny 2024/2025

Rozpoczęliśmy zapisy na nowy rok szkolny.
Zapisz się do 30.06.2024, a skorzystasz z promocji.
Wybierz interesujący Cię kurs i sprawdź ofertę.

Podsumowanie minionego roku szkolnego

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w naszych kursach.
Z naszej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkich kursantów należycie przygotować do egzaminów.
Życzymy wszystkim uczniom satysfakcjonujących wyników na egzaminie.

Instrukcja użytkowania platformy zoom

1. Wchodzimy na stronę https://zoom.us/
2. zakładamy konto (sign up)
3. Pobieramy program zoom na komputer albo łączymy się z lekcją bezpośrednio ze strony internetowej
4. O umówionej godzinie klikamy na 'join a meeting' i wpisujemy ID meetingu.

ID uzyskają Państwo od pracowników naszego biura - tel. 729045135 lub 570880630.

O nas

Polskie Centrum Edukacji jest placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, prowadzonej przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy pod numerem 54Pz. W zakresie swojej działalności placówka jest uprawniona do prowadzenia kursów przygotowujących do egzaminów oraz innych zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży.

Nasze atuty

Gwarancja skuteczności

opieka merytoryczna Kuratorium Oświaty, Placówka Oświatowa nr 54Pz

Wykwalifikowana kadra

doświadczeni nauczyciele szkół podstawowych i średnich, egzaminatorzy, pracownicy dydaktyczni uczelni wyższych"

Zajęcia próbne

możliwość rezygnacji po dwóch pierwszych zajęciach - zwrot całej wpłaconej kwoty

Systematyczność pracy

pełna realizacja podstawy programowej z każdego przedmiotu, powtórki i testy

Opinie kursantów

Michał (Misiek) 2024-05-16
Bardzo profesjonalne kursy. Super Ekipa prowadzącą. Miejsce do Polecenia.
Małgorzata Macierzyńska 2024-05-15
Zajęcia Biofeedback stanowią doskonałą formę treningu dla mózgu. Wybraliśmy zajęcia w celu weryfikacji możliwości koncentracji dziecka oraz wsparcia w podniesieniu zdolności koncentracji. Z usług PCE korzystaliśmy już wcześniej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pomagajmy i wspierajmy nasze dzieci
Anita Rajska 2024-04-23
Zajęcia Tomatis bardzo dobrze wpływają na moje oceny i lepiej umiem się skupić na danym zajęciu. Serdecznie polecam i pozdrawiam.
Nicole Kuszewska 2024-04-19
Pani Anna P. od matematyki bardzo dużo mnie nauczyła i czuję się przygotowana do matury rozszerzonej. Polecam.
opinia kursanta
+48 503 101 701 kursy@pl.edu.pl