Zapisy na kursy gimnazjalne i maturalne w 2018 Informujemy, że trwają już zapisy na zajęcia rozpoczynające się w 2018 roku:

Instrukcja użytkowania platformy zoom

1. Wchodzimy na stronę https://zoom.us/
2. zakładamy konto (sign up)
3. Pobieramy program zoom na komputer albo łączymy się z lekcją bezpośrednio ze strony internetowej
4. O umówionej godzinie klikamy na 'join a meeting' i wpisujemy ID meetingu.

ID uzyskają Państwo od pracowników naszego biura - tel. 729045135 lub 570880630.

Zajęcia online

Od 28.03.2020 roku wszystkie zajęcia przygotowujące do egzaminów ósmoklasistów prowadzić będziemy on-line.
Informacje dotyczący poszczególnych zajęć wysłane zostały na adresy email słuchaczy.
W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt: 729-045-135 lub 570-880-630